Hovězí donut s řepou a kokosem 30g

Hovězí donut s řepou, s kokosovým posypem. 

35 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Kód: 8197
Hovězí donut s řepou a kokosem 30g

Detailní popis produktu

Jsem Charlie Donut, takže to chtělo pořádný DONUT. Donuty jsem pro Vás vymazlila do dokonalosti, jsou navrženy pro spokojenost všech čtyřnohých kamarádů.

Hovězí maso je bohatým zdrojem bílkovin, železa, vitamínů (zejména vitamínů B, D a E), hořčíku, draslíku, vápníku a zinku. Dodá vašemu parťákovi dostatek energie pro všechna jeho dobrodružství, mimo jiné díky vysokému obsahu kreatinu. Poskytuje také esenciální mastné kyseliny, které pečují o zdravé klouby, svaly a lesklou srst. Je bohaté na důležité proteiny a lehce stravitelné živočišné tuky. Proto je vhodné i pro chlupáče na dietě a se zažívacími problémy. 

Červená řepa obsahuje velké množství látek důležitých pro vitalizaci a omlazování starých a nemocných buněk. Řepa je antioxidant, podporuje obranyschopnost organizmu, má detoxikační účinky, podporuje správnou střevní mikroflóru.

Ovesné vločky mají vysoký obsah bílkovin a nenasycených mastných kyselin, obsahují vitamíny B1, B6 a E, minerály a stopové prvky (jako je fosfor a vápník), jsou výborným zdrojem vlákniny a napomáhají nám pejskům k dobrému trávení.

Navíc si můžeš vybrat čím chceš mít donut posypaný. Na výběr je kokos, slunečnicová semínka a chia semínka.

Donuty jsou ručně vyráběny, každý donut je originál. A samozřejmě neobsahují žádné umělé barviva, příchutě ani konzervanty. 

Ručně dělané, s láskou pečené…